Vremenska prognoza

petak, 17 oktobar 2014 18:28

Popravni protiv Proletera

Susret s fenjerašem prilika za nove bodove.

Fudbaleri Kozare već tri kola nisu osjetili slast pobjede. Remi s Leotarom i Napretkom, te poraz od Sutjeske učinak je Kozare u posljednjih 270 minuta prvenstva. Posebno je zabrinjavajuća bila igra protiv Napretka. Kozara je u 20. minuti vodila 2:0, ali je onda neshvatljivo stala dozvolivši protivniku da izjednači rezultat. Priliku za popravni Kozara će imati u narednom kolu kada je ponovo domaćin ovaj put Proleteru iz Teslića koji je prikovan za dno tabele sa svega dva boda u devet odigranih utakmica. Kozara je sa 19 postignutih golova najefikasnija ekipa u ligi dok je odbrana Proletera druga najslabija sa 17 primljenih golova. Ipak, zbog nešto lošijeg izdanja protiv Napretka, svi u klubu pozivaju na oprez i protiv fenjeraša iz Teslića. Sve utakmice desetog kola počinju u 15 časova.