Vremenska prognoza

utorak, 25 mart 2014 15:08

Kozara remizirala sa Sutjeskom

U 16. kolu Prve lige na gradskom stadionu Kozara je remizirala sa Sutjeskom iz Foče - 1:1.

Domaći su poveli u 15. minuti utakmice. U kaznenom prostoru je oboren Perić, a sa bijele tačke je pogodio Kojić. Mogla je Kozara pet minuta poslije udvostručiti prednost, ali je stativa zaustavila udarac Maksimovića. Isti igrač je bio u prilici i u 30. minuti, ali nije mogao iskontrolisati loptu i ona je bila lak plijen za golmana Petrovića. Sutjeska je izjednačila u 31. minuti. Prema golu je šutnuo Drakul, lopta pogodila jednog od odbrambenih igrača Kozare i napravila luk koji je prevario Đakušića. Kozara je u ovoj utakmici bila lišena pomoći nekoliko fudbalera. U prošlom kolu protiv Napretka treći žuti karton su dobili Gigović i Ujić, a Šatara i najbolji strijelac Srndović po crveni. Naredno kolo Prve lige igra se u srijedu kada Kozara gostuje u Mrkonjić Gradu. U subotu na gradski stadion dolazi Borac iz Šamca.